MENU
klinika

Tani që këngëtari është martuar...

Pas kaq shumë vitesh, Selena flet për ndarjen me Justin!

26.10.2020 - 13:02

Selena Gomez është rrëfyer për udhëtimin e saj romantik me Justin Bieber dhe The Weeknd, duke thënë se ajo po pret me durim për ‘Mr right’ pas ndarjes së saj nga yjet botërore.

Këngëtarja 28-vjeçare ka pranuar se i pëlqen të jetë beqare vite pas lidhjes së saj me Justin Bieber dhe The Weeknd.

Ish-ylli i Disney Channel këmbënguli se ajo është “shumë mirë” me të qenurit beqare, sepse ka shumë gjëra të mira për të qenë vetëm në fund të 20-ave.

Selena, në një intervistë të re për një revistë, tha: “Unë jam beqare – dhe jam shumë mirë me këtë. Ka shumë gjëra pozitive për të qenë beqare dhe ka të bëjë me shijimin e tyre kur jeni në atë fazë të jetës. “

The Weeknd ''Upset'' Over Selena Gomez & Justin Bieber - E! Online

Si shumë këngëtarë, dhimbja e saj e zemrës është kanalizuar në muzikën e saj.

Aktorja e ‘Vetëm Vrasjet në Ndërtesë’ gjithashtu sqaroi se ajo nuk do të pranojë askënd që është “arrogant” në përpjekjen e saj për të gjetur njeriun perfekt.

Këngëtarja vazhdoi: “Qesharake e bën atë për mua – thjesht duhet të jesh funny. Ndërsa më pëlqen një djalë që është i sigurt në vetvete, unë me të vërtetë nuk e dua arrogancën.”

Selena filloi të dilte me Justin Bieber kur ishin adoleshentë në 2011. Por gjërat u bënë të mundimshme për çiftin dhe ata u ndanë disa vjet më pas. Këngëtarja gjithashtu doli me The Weeknd (Abel Tesfaye) për një vit, por ata më vonë u ndanë në 2017.

Themeluesja Rare Beauty pranon se ajo e dashuron jetën dhe la të kuptohej se të qenurit në sytë e publikut ka patur goxha rol pse romancat e saj të mëparshme përfunduan.