MENU
klinika

3 vjet mungesë...

Adele rikthehet në skenë!

23.10.2020 - 12:35

Këngëtarja 32-vjeçare do të jetë pjesë e shfaqjes së humorit Saturday Night Live këtë fundjavë dhe nga videot e publikuara, njerëzit duken përsëri “të shokuar” pas humbjes drastike të peshës, që Adele pati.

Fituesja e disa çmimeve Grammy, u shfaq me një veshje jo dhe aq ekstravagante apo ekspozuese, por sidoqoftë, ajo mori vëmendje për format e saj trupore.

Adele u shfaq me këngëtaren H.E.R dhe komedianen Kate McKinnon, të treja të pajisura me maska.

Ajo është shprehur se nuk do të këndojë në shfaqje, pasi do që të jetë e fokusuar në prezantim, por nëse fansat po e kërkojnë, ndoshta ekzistojnë mundësitë dhe për një performancë live.

Pas rënies drastike nga pesha, Adele duket më në formë se

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Pesë vite pas projektit të saj të fundit

Adele ka një datë për albumin e ri!

“Unë jam 31 vjeç. Faleminderit Zot..."

31 vjetori i lindjes së Adele, fillon me një lajm