MENU
klinika

"Shakaja pa kripë" e këngëtares

Pas rikthimit në skenë, zemërohen fansat e Adele

26.10.2020 - 13:07

Është zhgënjyese që pesha e një të famshmi merr po aq vëmendje sa puna dhe talenti i tyre, por Adele, tashmë e di që njerëzit kanë folur gjithnjë për humbjen e saj të peshës.

Kështu që në vend që ta injoronte atë, ajo e përmendi gjatë monologut të saj të hapjes në SNL, ditën e shtunë.

“E di që dukem me të vërtetë ndryshe, që nga hera e fundit që më keni parë, por në të vërtetë, për shkak të të gjitha kufizimeve të Covid dhe ndalimeve të udhëtimit, unë duhej të udhëtoja lehtë dhe të sillja vetëm gjysmën time. Kjo është gjysma që zgjodha unë.”

Shakaja nuk u prit mirë nga të gjithë. Shumë fansa u ndjenë të zhgënjyer që Adele doli për të thënë një shaka njerëzish të shëndoshë.

Njerëz të tjerë i erdhën në mbrojtje këngëtares, duke theksuar se Adele po fliste për trupin e saj, por lidhur me këtë një përdorues u shpreh:

“Ne të gjithë mund të bëjmë çfarë të duam me trupat tanë dhe të flasim për përvojat tona. Çështja është se kur ajo e bën këtë shaka, të gjithë të tjerët do të mendojnë se mund ta bëjnë gjithashtu.”

Fansat, sidoqoftë, duken të lumtur për rikthimin e Adele dhe mendojnë se ajo është në formën e saj më të mirë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Pesë vite pas projektit të saj të fundit

Adele ka një datë për albumin e ri!