MENU
klinika

“Çfarë bashkëshorti ka Almeda”!

Aktori i njohur turk Tolgahan po mëson shqip

28.11.2020 - 11:10

Tolgahan ka nisur të mësojë shqip dhe duket se i pëlqen shumë. Aktori turk, i cili ka arsye më shumë se kushdo pasi ai është për ta mësuar gjuhën dhe këtu e kemi fjalën për Almedën, në postimet e tij të fundit shkruan vetëm shqip dhe madje pa gabime. Ja ku i keni provat:

Në foton e fundit, Tolga shfaqet duke pozuar i veshur me xhinse e këmishë gri dhe përshkrimin e fotos e nis turqisht “Falan Filan” dhe e mbaron shqip: “E kështu”.

Ndërkohë në foton e postuar pak ditë më parë me të birin, Tolga zbuloi se i thërret me përkëdheli në shqip “Klysh tigri”.

Në një tjetër postim ku njoftonte se seriali i tij do të transmetohet në TV Klan, aktori shkruante (sërish në shqip): Ju pres të na ndiqni Shqipëria.
Për të mos harruar edhe postimet ku i bën dedikime Almedës në shqip: Shpirti im, Të dua shumë etj.

E të gjitha këto i përmbledh më së miri komenti i Ildës, motrës së Almedës, e cila shkruan: “Eh çfarë dhëndri kemi”.

  • foto galeri

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Mezi po presim të të njohim…"

Almeda Abazi shtatzënë për herë të dytë


Mbretëresha ka një dhuratë speciale për të

Kate Middleton feston 10 vite martesë!

Do e vijojë emisionin e tij në...

Eno Popi rezulton pozitiv ndaj Covid-19

Shuma marramendëse që ka marrë për një set fotografik!

Habit Endrit Mërtiri!