MENU
klinika

Festa Kombëtare!

Bucci: Urime shqiptarëve me rastin e 108-vjetorit të Pavarësisë

28.11.2020 - 14:40

Ambasadori i Italisë, Fabrizio Bucci iu është bashkuar urimeve me rastin e festës së Pavarësisë. Përmes një mesazhi ai ka uruar shqiptarët për 108-vjetorin e shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë.

Mes të tjerash ambasadori dha dhe nje urim të veçantë për të gjithë ata që po luftojnë kundër Covid.

“Urime shqiptarëve me rastin e 108-vjetorit të Pavarësisë. Urim të veçantë për të gjithë ata që po luftojnë kundër Covid”, -tha Bucci.

71f9ec7d E117 4055 Ba5c 6a1395c53802

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN