MENU
klinika

Transferohen nga Fushë-Kruja në burgun e Shënkollit!

Dalin pozitivë me COVID-19, 6 të burgosur

25.11.2020 - 10:58

Gjashtë të burgosur kanë rezultuar pozitivë me koronavirus në burgun e Fushë-Krujës. Gazetari Elidon Ndreka raportoi se të burgosurit janë transferuar nga burgu i Fushë-Krujës tek ai i Shënkollit në Lezhë.

Mësohet se të infektuarit me COVID-19 janë vendosur në një godinë më vete. Ata thonë se në këtë godinë nuk ka asnjë kusht dhe gjendja e tyre po përkeqësohet.