MENU
klinika

Humbi gjyqin me “The Sun”

Kush do zëvendësojë Johnny Deep në “Fantastic Beasts 3”?

27.11.2020 - 10:35

Mads Mikkelsen është bashkuar me ekskluzivitetin e Harry Potter!

Aktori 55-vjeçar do të zëvendësojë Johnny Depp si Gellert Grindelwald në Fantastic Beasts 3, njoftoi Warner Bros. përmes IndieWire. Johnny u largua nga roli i filmit pasi humbi çështjen e tij të shpifjes kundër The Sun në fillim të këtij muaji.

Mads është i njohur për rolet e tij në shfaqjen televizive Hannibal dhe filmat Casino Royal dhe Rogue One: A Star Wars Story . Ai gjithashtu kohët e fundit përfundoi xhirimet në Chaos Walking përballë Tom Holland dhe Daisy Ridley.

Fantastic Beasts 3, gjithashtu luan me Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler, Ezra Miller dhe Jude Law.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN