MENU
klinika

Ja si duket!

Ndryshimit të look-ut nuk i rezistoi dot as Kate Middleton!

21.11.2020 - 13:51

Dukeshën e Cambridge-t, Kate Middleton, jemi mësuar ta shohim gjithmonë thuajse me të njëjtin look.

Ajo është shfaqur në daljet publike me flokët në ngjyrë gështenjë, të krehura me onde të mëdha.

Mirëpo edhe Kate është tunduar së fundmi dhe ka dashur të bëjë një ndryshim në look-un e saj.

Dukesha ka vendosur të hapë ngjyrën e flokëve dhe ka tërhequr vëmendjen me pamjen e re në një dalje publike.

Middleton ka shtuar shumë highlights në flokët e saj, që e kanë bërë të duket më bjonde dhe gështenja “është zhdukur pa lënë gjurmë”.

As Kate Middleton nuk i rezistoi dot dëshirës për të

Si ju duket dukesha me ndryshimet e vjeshtës?

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Foto/ Ja si duket dukesha...

Kate Middelton bën ndryshimin drastik


Çifti i thonë “PO” përgjithmonë njëri-tjetrit

Surprizë! Martohen Fero dhe Arbenita

Zbulon për herë të parë partneren!

Fejohet Renato Mekolli

Këngëtarja shqiptare zbulon arsyen

Mihrije Braha qenka dënuar me një vit burg

Emri i fëmijës nuk mund të ishte më i veçantë…

Reperi kosovar bëhet baba në ditën e shënuar

“Çfarë bashkëshorti ka Almeda”!

Aktori i njohur turk Tolgahan po mëson shqip