MENU
klinika

"Je shembull për të gjithë vajzat"

Rita feston ditëlindjen, e ëma bën dedikimin special

26.11.2020 - 12:45

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora feston ditën e sotme 30-vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë të veçantë për këngëtaren, e ëma e saj, Vera ka postuar një foto të Ritës nga fëmijëria, teksa bashkangjitur ka bërë dhe një dedikim të ëmbël. Vera shkruan se Rita është një shembull për të gjitha vajzat e reja për të realizuar ëndrrat e tyre.

“Nëna kur u transferua në Mbretërinë e Bashkuar nuk kishte asgjë, nuk mund të fliste gjuhë, kisha vetëm familjen time, kualifikimet si doktoreshë dhe pa punë. Pavarësisht çdo lufte në të cilën jeta na hodhi, ne e bëmë atë dhe ju vazhdoni të shkëlqeni.

Ti u bëre shembull, kështu për t’ju treguar vajzave të tjera të reja se mund t’i bëjnë realitet ëndrrat e tyre me shumë mund dhe përkushtim. Të dua dhe të uroj ditëlindjen Rita Pita. Urime ditëlindjen nana, krenaria jonë”, shkruan ajo.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNMbretëresha ka një dhuratë speciale për të

Kate Middleton feston 10 vite martesë!

Do e vijojë emisionin e tij në...

Eno Popi rezulton pozitiv ndaj Covid-19

Shuma marramendëse që ka marrë për një set fotografik!

Habit Endrit Mërtiri!