MENU
klinika

Në prag të fushatës elektorale/ Kush rikthehet në krye të Kadastrës?

Socialistët në Shkodër ndryshojnë postet drejtuese

10.11.2020 - 13:20

Socialistët në Shkodër kanë vijuar me ndryshimet në radhët e drejtorëve. Këto ndryshime vijnë në prag të fushatës elektorale. Kështu Genc Berhani është rikthyer në krye të Kadastrës duke zëvendësuar Ilir Dibren.

Ndërkohë, pritet që në ditët në vijim të ketë të tjera lëvizje. Një vit më parë, në Shkodër shumë drejtorë u larguan dhe dhanë dorëheqjen.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Buxheti do mbulojë shpronësimin

Vendimi për sistemimin e blloqeve të banimit