MENU
klinika

Çfarë thotë policia?

Trupi i pajetë i një 65-vjeçari gjendet në afërsi të lumit Kardhiq

09.11.2020 - 10:13

Trupi i pajetë i një personi është gjetur sot në afërsi të lumit Kardhiq. Viktima është gjetur në mëngjes, në afërsi të fshatit Palokastër, në pikën e bashkimit të lumit Kardhiq me lumin Drino.

Sipas policisë, viktima është e seksit mashkull, rreth 65 vjeç.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor po punon për identifikimin e këtij shtetasi dhe shkaqet e mbytjes së tij.