MENU
klinika

U përplas për vdekje nga një automjet!

Aksident në Elbasan: Humb jetën kalimtari 26-vjeçar

13.12.2020 - 10:39

Një aksident me pasojë vdekjen e një të riu  ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në periferi të qytetit të Elbasanit në aksin Elbasan-Ish Metalurgjik.

Një 26-vjeçar nga fshati Katund i Ri është përplasur për vdekje nga një automjet në aksin Elbasan-Metalurgji, ndërsa ishte duke kaluar rrugën.

Burime jo zyrtare bënë me dije se këmbësori pësoi dëmtime tē rënda dhe se 26-vjeçari Xh.Kalari humbi jetën në vend.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNSi shndërrohet në skemë korrupsioni vendngjarja

Aksidentet rrugore/ 10 mijë viktima në 3 dekadat e fundit

Njëri dyshohet se mori 10 mln lekë nga kriminele

Dy ish-zyrtarë të policisë së Elbasanit në “lupën” e SPAK

Reshje shiu në të gjithë vendin

ARRSH tregon akset problematike

“Foltorja” sot do të ndalet në Elbasan

Berisha thirrje demokratëve: Vetëm të bashkuar fitojmë!