MENU
klinika

Por pse?

Një iPhone 12 do të kushton 9,000 dollarë

11.12.2020 - 10:34

Prodhuesi rus i veglave luksoze Caviar ka një variant të veçantë iPhone 12 për fansat e Apple në ofertë.

iPhone 12 Pro dhe iPhone 12 Pro Max mund të blihen në 4 versione të ndryshme të Steve Jobs. Edicioni special duket se shënon 10 vjetorin e iPhone 4, i cili u prezantua në vitin 2010. Ishte prezantimi i fundit i Steve Jobs.

Një pjesë e bluzës ikonike të zezë që themeluesi i Apple mbante gjithmonë është ngulitur në secilën pajisje. Pjesa e tekstilit mund të shihet në mes të logos së Apple në pjesën e pasme të telefonit inteligjent. Nënshkrimi i Steve Jobs është gdhendur poshtë.

iPhone 12 Pro ose iPhone 12 Pro Max është i disponueshëm në versionet “Jobs 4 Black” (nga 6,490 dollarë amerikanë), “Jobs 4 White” (nga 7,060 dollarë amerikanë), “Jobs 4 Gold” (nga 8,910 dollarë amerikanë) dhe “Jobs 1” (nga 7,030 dollarë).

Krahasuar me botimet e mëparshme luksoze të Caviar, këto çmime janë pothuajse të moderuara.

Tani mund të blini një iPhone 12 Pro “Gold Solid Gold” të bërë prej ari 18 karat nga 122,000 dollarë.

“Jesus iPhone” i artë, një iPhone 11 Pro, mund të blihet për 115,000 euro.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Jeta private e themeluesit të “Apple”

Ana e “errët” e Steve Jobs

Humbasin fitimet e 2018

“Bien” Google dhe Apple

Ky raport tregon arsyet

2020 do të jetë viti i Apple!