MENU
klinika

Tjetër aktivitet?

Rama sot në Elbasan, përfundojnë punimet në Postën Shqiptare

18.12.2020 - 11:06

Kryeministri Edi Rama ka shkuar sot në Elbasan, ku ka vizituar përfundimin e punimeve në Postën Shqiptare.

Atje Rama ka vizituar përfundimin e punimeve në Postën Shqiptare.

Në këtë vizitë ai ka qenë i shoqëruar edhe nga kreu i grupit Parlamentar të PS Taulant Balla dhe kryebashkiaku Gledian Llatja.

Nuk dihet nëse gjatë vizitës në Elbasan Rama do të zhvillojë ndonjë aktivitet tjetër.

Si shndërrohet në skemë korrupsioni vendngjarja

Aksidentet rrugore/ 10 mijë viktima në 3 dekadat e fundit

Njëri dyshohet se mori 10 mln lekë nga kriminele

Dy ish-zyrtarë të policisë së Elbasanit në “lupën” e SPAK

Reshje shiu në të gjithë vendin

ARRSH tregon akset problematike

“Foltorja” sot do të ndalet në Elbasan

Berisha thirrje demokratëve: Vetëm të bashkuar fitojmë!