MENU
klinika

Fjalë të ëmbla, puthje dhe...

Anita Haradinaj tregon anën sensuale të Ramushit

17.01.2021 - 10:50

Anita Muçaj Haradinaj mbrëmje e djeshme ishte e ftuar në emisionin “Shiko kush luan”. Anita ka zbuluar anën tjetër të bashkëshortit Ramush Haradinajt, atë anën që nuk e shohim dot në publik.

Gjatë një sfide ku duhej të përgjigjej me patjetër ose do të duhej të hante ushqim tepër pikant, Anita u detyrua të tregojë si e përkëdhel Ramushi.

“E para thjesht më kap surratin dhe më puth, e dyta: Kur jam duke ecur, më jep edhe ndonjë shpullë … (duke iu referuar të pasmeve), ndërsa e treta më thotë zemër, shpirt”-tregoi Anita.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNMe të do na përfaqësojë në “Eurovision”

Anxhela Peristeri prezanton videoklipin e këngës “Karma”

E detyruar nga pandemia Covid-19

Taylor Swift jep lajmin e keq!

E ëma i dha një këshillë tipike shqiptarësh

Rita Ora pëson një incident