MENU
klinika

Nëse s'keni asnjë ide

Ç’të vishni gjatë fundjavës

16.01.2021 - 10:11

Jashtë bën ftohtë dhe dëshira për të dalë ulet natyrshëm, por është fundjavë prandaj thuajini vetes që keni nevojë vetëm për pak frymëzim. Nëse po mendoni që s’keni çfarë të vishni, apo se nuk bëni dot më të mirën tuaj me të ftohtin që bën jashtë, hidhini një sy kombinimeve më poshtë. Zgjidhni të preferuarën dhe sajoheni me gjithçka ju ndodhet në dollap.

1. Kostum i trikotuar + çizme

Çfarë të vishni gjatë fundjavës, nëse

2. Pantallona+ xhaketë + pulovër sipër saj

Çfarë të vishni gjatë fundjavës, nëse

3. Çizme me platformë + pallto bezhë

Çfarë të vishni gjatë fundjavës, nëse

4. Vishuni me këtë ngjyrë nga koka tek këmbët!

Çfarë të vishni gjatë fundjavës, nëse

5. Xhup i gjatë + xhinse + converse

Çfarë të vishni gjatë fundjavës, nëse

6. E zezë mbi të zezë, për pak “gothic vibe”.

Çfarë të vishni gjatë fundjavës, nëse

Burimi: Who What Wear

Me të do na përfaqësojë në “Eurovision”

Anxhela Peristeri prezanton videoklipin e këngës “Karma”

E detyruar nga pandemia Covid-19

Taylor Swift jep lajmin e keq!

E ëma i dha një këshillë tipike shqiptarësh

Rita Ora pëson një incident