MENU
klinika

Ngjarje e rëndë në burgun e Peqinit

I dënuari i jep fund jetës në qeli

28.01.2021 - 10:46

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në burgun e Peqinit, ku një i burgosur i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në qeli.

Ngjarja a ndodhur në orët e para para të mëngjesit të së enjtes. Mësohet se viktimës i kishin mbetur dhe dy vite burg deri në përfundim të dënimit që kishte marrë.

Nuk dihen ende arsyet që e kanë çuar atë drejt këtij akti ekstrem vetëflijimi. Policia nuk ka ende një informacion zyrtar mbi ngjarjen.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN