MENU
klinika

Nga fjalët e para tek oraret e ushqimit

Klea Huta tregon më shumë për rritjen e djalit

18.01.2021 - 13:46

Ndonëse deri më tani Klea dhe Elgiti nuk kanë publikuar asnjë foto të djalit të tyre, Krid kanë vendosur të ndajnë ca detaje për të teksa ndjekësit kanë pyetur për çdo gjë që janë kuriozë në llogarinë e moderatores.

foto galeri

foto galeri

E pyetur se cilit i ngjan më shumë Huta tregoi se Krid është një mix i të dyve dhe se në të ardhmen do të ndajë foto të plota të vogëlushit. Përsa i përket kujdesit ndaj tij, Klea ka treguar se kur i duhet të jetë në punë e lë në dorën e gjysheve dhe se nuk ka marrë një dado.

foto galeri

foto galeri

Janari është bërë edhe më i bukur për Elgitin dhe Klean pasi jo më larg se 2 ditë, krid arriti të thoshtë fjalën e parë që ishte ‘baba’, ndërsa dje fjalën ‘mama’.

Momente këto që me siguri i kanë emocionuar shumë dyshen. Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë më 4 qershor të viti 2020.

foto galeri

foto galeri

 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Lotët e nënës s’ia than më kurrë”

Klea Huta reagon e tmerruar për vrasjen e 25-vjeçarit


Me të do na përfaqësojë në “Eurovision”

Anxhela Peristeri prezanton videoklipin e këngës “Karma”

E detyruar nga pandemia Covid-19

Taylor Swift jep lajmin e keq!

E ëma i dha një këshillë tipike shqiptarësh

Rita Ora pëson një incident