MENU
klinika

Përmbyten biznese e shtëpi në Shijak

Lumi Erzen del nga shtrati!

25.01.2021 - 09:54

Mëngjesi i sotëm i ka gjetur nën ujë disa banesa në Shijak, pasi për shkak të reshjeve të dendura të shiut gjatë orëve të natës ka dalë nga shtrati lumi Erzen.

Si pasojë e daljes nga shtrati të lumit Erzen janë përmbytur biznese dhe shtëpi.

Flitet për 10 familje të izoluara.

  • foto galeri