MENU
klinika

Drejtuesi politik i qarkut

Niko Peleshi nga Korça: Le të shohim përpara

02.01.2021 - 10:23

Drejtuesi politik i qarkut të Korçës, Niko Peleshi, tashmë i emëruar ministër i Mbrojtjes në vend të Olta Xhaçkës, ka uruar shqiptarët për Vitin e Ri 2021.

Me anë të një postimi në facebook, Peleshi ka dhënë mesazhin e parë nga Korça.

“Sot filloi një vit i ri dhe një dekadë e re. Le të shohim përpara me shpresë dhe gëzim. Gëzuar 2021”, shkruan ai në postimin e tij.

korca.PNG