MENU
klinika

Në pritje të kuksianëve të parë nga Anglia...

Rama publikon videon nga aeroporti i Kukësit

23.02.2021 - 07:56

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm pamjet e punimeve në Aeroportin e Kukësit, dhe thotë se atje vazhdon puna për përfundimin e tij.

“Mirëmëngjes, dhe me punën që vazhdon për përfundimin e Aeroportit të Ri Ndërkombëtar në Kukës, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama dhe ndan videon e mëposhtme që tregon vazhdimësinë e punimeve.

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm pamjet e punimeve në Aeroportin e Kukësit, dhe thotë se atje vazhdon puna për përfundimin e tij.

“Mirëmëngjes, dhe me punën që vazhdon për përfundimin e Aeroportit të Ri Ndërkombëtar në Kukës, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama dhe ndan videon e mëposhtme që tregon vazhdimësinë e punimeve.

Kujtojmë se në nisje të punimve, Rama është shprehur se do të shkonte vetë në Angli para zgjedhjeve dhe do të merrte demokratët e Kukësit që të votonin, me avion nga aeroporti i ri.

Video shoqërohet dhe me muzikë nga zona e Kukësit.