MENU
klinika

Detajet

Përfshihet nga zjarri një qendër shëndetësore në Elbasan

22.02.2021 - 10:05

Përfshihet nga flakët qendra shëndetësore në Papërr të Elbasanit.

Vatra e zjarrit sipas burimeve zyrtare është konstatuar rreth orës 07:50.

Menjëherë është njoftuar shërbimi zjarrfikës i cili ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Paraprakisht vatra e zjarrit është shfaqur te matësi i energjisë dhe ka dëmtuar edhe rrjetin shpërndarës duke shkaktuar vetëm dëme materiale.