MENU
klinika

Çfarë paralajmëron kryeministri Rama?!

“Së shpejti lajme të mira nga fronti i luftës…”!

25.02.2021 - 20:24

Kryeministri Edi Rama shkruan në “Facebook” se së shpejti do të japë lajme të mira.

Sipas kryeministrit, bëhet fjalë për luftën kundër koronavirusit, dhe pikërisht te sigurimi i dozave të tjera të vaksinave.

“#ShqipëriaBuzëqesh🌼 Së shpejti lajme të mira nga fronti i luftës për sigurimin e dozave të tjera të vaksinave😊”, shkruan Rama.

 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN