MENU
klinika

Dyshohet se..

U gjet i mbytur në Kavajë, identifikohet 61-vjeçari nga Berati

09.02.2021 - 10:24

61-vjeçari Ameli Softa është personi që u gjet i mbytur ditën e djeshme në fshatin Greth të Madh në Kavajë.

Trupi i tij u gjet në bregun e detit, teksa dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga grykëderdhja e lumit Shkumbin për shkak të shirave dhe përmbytjeve.

Softa me banim në Berat kishte humbur kontaktet që më datën 7 shkurt me gjithë të afërmit, teksa dje u gjet pa shenja jete dhe pa shenja dhune në trup.

Tentuan të kalojnë kufirin me viza turistike gjermane

Arrestohen në portin e Durrësit 4 të huaj!

"Strehohen 359 familje që humbën shtëpinë nga tërmeti"

Rama nxjerr video nga blloku i banimit në Kavajë

Plagosi me armë zjarri në këmbë 44-vjeçarin

Arrestohet i riu në kërkim në Durrës