MENU
klinika

Po punohet për zbardhjen e ngjarjes

Fier/ Vetëvritet 43-vjeçari

29.03.2021 - 08:38

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier.

Mësohet se rreth orës 02:25, në lagjen “15 Tetori”, Fier, në banesë, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri shtetasi I. B., 43 vjeç.

Eshtë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale arma e zjarrit automatik me të cilën dyshohet se viktima ka vrarë veten. Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.