MENU
klinika

Policia: Gruaja ishte…

Hidhet nga kati i pestë i një pallati, humb jetën 40-vjeçarja

15.03.2021 - 11:11

Një 40-vjeçare ka humbur jetën pasi u hodh nga kati i pestë i një pallati. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Granicë” në Gjirokastër dhe sipas policisë gruaja vuante nga depresioni.

“Rreth orës 08:45, njoftohemi se në lagjen “Granicë”, Gjirokastër shtetasia F. K., rreth 40 vjeçe, në gjendje të rënduar depresive,  është vetëhedhur nga kati i pestë i një pallati dhe si pasojë ka ndërruar jetë në spital”, thotë policia.

Ndërkohë në vendngjarje shkoi grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN