MENU
klinika

Shihni sa janë rritur

I mbani mend këta aktorë të vegjël?

01.03.2021 - 10:45

Me siguri ju ka rënë rasti të shihni se si emrat e njohur të kinematografisë si Jennifer Lopez, Jennifer Aniston e shumë të tjerë kanë luajtur edhe me fëmijē të vegjël që karrierën si aktorë e kanë nisur shumë herët.

Me siguri ky album fotosh do ju sjellë shumë kujtime dhe nostalgji teksa ju ka rënë rasti të shihni disa prej këtyre prodhimeve kinematografike mes emrave më të njohur të ‘showbiz-it’ të huaj.

Të rritur, shokë dhe kolegë, më poshtë ju sjellim disa nga dyshet më interesante në filmat e prodhuar gjatë gjithë viteve nga shtëpitë më të mëdha të kinematografisë.

    

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN