MENU
klinika

“Edi Rama po bën vaksinim masiv, ndërsa Lulzim Basha po…”

Kryeministri poston foton e piknikut të PD në Elbasan dhe thumbon opozitën

28.03.2021 - 11:48

Ndërsa kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha po zhvillon një piknik me të rinj në Elbasan, kryeministri Edi Rama ka zgjedhur ta thumbojë, duke e konsideruar aktivitetin si “infektim masiv”.

Në një postim në Facebook, Rama shkruan se kjo është papërgjegjshmëri e Partisë Demokratike.

Reagimi:

Mirë ma thotë dikush që ma çon këtë foto në whatsap:

“Edi Rama dhe Partia Socialiste po bëjnë vaksinimin masiv, ndërsa Lulëzim Basha dhe Partia Demokratike po bëjnë infektimin masiv”

#Turp #Papërgjegjshmëri #Rrumpallë me këta #ShqipëriaFitonInfektimin

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Këtë verë do të presim turistë nga e gjithë bota”

Kryeministri Rama video-mesazh: I siguruam vaksinat përkundër…