MENU
klinika

Stilisti i famshëm

Kush po e vesh Meghan Markle në shtatzëninë e dytë?

02.03.2021 - 10:14

Meghan Markle komentohet më shumë se për çdo gjë për veshjet e saj, sidomos gjatë pritjes së ëmbël. Edhe pse nga momenti kur e publikoi lajmin e bukur ajo ka pasur shumë pak dalje publike, veshjet e saj janë komentuar shumë.

E fundit që mori vëmendje ishte video e shkurtër promovuese e bisedës së çiftit me Oprah Winfrey ku Meghan u shfaq me një fustan të Giorgio Armani, i zi me lule të bardha.

Më herët ajo u vesh në një video të ‘Spotify’ me një fustan të Oscar De La Renta dhe në foton e parë kur u lançua lajmi i pritjes së ëmbël me një fustan të gjatë.

Meghan është konsideruar gjithmonë ikonë e stilit mbretëror dhe shijet klasike i kanë bërë të gjithë të flasin.

Më tej ju kujtojmë edhe disa prej veshjeve gjatë shtatzënisë me Archien.

 

 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN