MENU
klinika

Ndërron jetë 78-vjeçari

Përmet/ Hidhet nga kati i katërt i pallatit

15.03.2021 - 11:36

Një 78-vjeçar nga Përmeti i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga kati i katërt i një pallati.

Dyshohet se shkak për këtë akt tragjik është bërë gjendja e rënduar depresive. I moshuari u dërgua me urgjencë në spital, por nuk ia doli t’i mbijetonte plagëve të rënda.

Ndërsa në vendin e ngjarjes ka mbërritur me urgjencë grupi hetimor për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Përmet/ Informacion paraprak

Rreth orës 10:55, njoftohemi se në lagjen “Partizani”, Përmet shtetasi Xh. M., rreth 78 vjeç, në gjendje të rënduar depresive, është vetëhedhur nga kati i katërt i një pallati dhe si pasojë ka ndërruar jetë në spital.

Menjëherë në vendngjarje shkoi grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


RT/ Keizer:Amerika po bëhet Arabia Sudite!

“Paratë i marrin bankat mumje, ekonomia po vdes…”