MENU
klinika

Arsyeja

Princ William klasifikohet si mashkulli më tërheqës

30.03.2021 - 10:38

Princi William është renditur si një nga djemtë më të kërkuar nga vajzat.

Revista ‘The Sun’ ka bërë se fundmi një raport ku ka renditur meshkujt më tërheqës qeros. Ata kanë kërkuar në ‘google’ faqe website dhe blogje ku ishin më të klikuar djemtë më seksi, mes tyre dhe Princ William. Ai është klikuar rreth 17.6 milionë në tabloid.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN