MENU
klinika

"Ju uroj një të dielë të bukur"

Rama tregon ndryshimet në Pazarin e Gjirokastrës

21.03.2021 - 11:18

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga Pazari i Gjirokastrës nëpërmjet të cilave tregon edhe ndryshimet që janë bërë.

Nëpërmjet fotografive tregohen momente se si ka qenë Pazari i Gjirokastrës dhe se si është bërë pas ndërhyrjeve që sipas kryeministrit janë bërë nga autoritetet për mirëmbajtjen e vlerave historike.

“Mirë mëngjes dhe me këto pak sekonda nga Pazari i Gjirokastrës dje dhe sot, ju uroj një të dielë të bukur”, shkruan Rama.

 

 

 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Ta kthejmë në ditët e veta të lavdishme"

Çuçi: Turizmi i vetmi aset që ka Gjirokastra