MENU
klinika

Epiqendra dhe magnituda

Dy tërmete në vend në mëngjes

05.04.2021 - 07:42

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në vend mëngjesin e sotëm.

Lëkundjet janë ndjerë rreth orës 06:00 dhe 7:00 të mëngjesit të sotëm.

Sipas të dhënave nga EMSC më i fortë ka qenë tërmeti në Tiranë me magnitudë 3.3,i ndjerë dhe në Durrës.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Ahmetaj: Qeveria ka marrë përsipër të ndërtojë shtëpitë

“Askush s’të jep ndihma dhe grante po nuk pate besimin e tyre”