MENU
klinika

Kamerat zbulojnë lëvizjet e autorëve

I vihet flaka dy mjeteve të biznesmenit në Elbasan

19.04.2021 - 07:57

Dy makinave në pronësi të një personi i është vënë flaka gjatë orëve të para të mëngjesit në Elbasan.

Bëhet me dije se dy persona me kapele kanë spërkatur me benzinë makinat dhe më pas i kanë vënë flakën.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Emin Matraxhiu’ dhe se makinat janë në pronësi të Kujtim Kasnecit.

Kujtim Kasneci, është pronar i një biznesi ushqimor, dhe nuk dihet ende shkaku që ka çuar autorët në këtë veprim.

Makinat që janë djegur janë një ‘Range Rover’ me targa AA 042 VL dhe një ‘Volkswagen’ me targa AA 248 BB

Policia ndodhet në vendgjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe identifikimin  autorëve.

Shiu “pushton” Shqipërinë

ARRSH informacion mbi gjendjen e rrugëve

Ndërtesë gjigante pa leje në zonën e Llixhave

Kush është ish-kryeinspektori i IMT që ra në prangat e policisë

Informacionet paraprake të Policisë

Digjet një makinë e parkuar në Elbasan

Lejoi ndërtimin pa leje në Llixha

Elbasan/ Arrestohet ish-kryeinspektori i IMT

Dy persona të lënduar rëndë

Aksident në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji

Dyshime për disa transferta të bëra nga bashkëjetuesi

KPK rinis hetimet për gjyqtaren e videove në ‘Tik Tok’