MENU
klinika

Në terren për zgjedhjet

Këshilltarët e Presidentit do ndjekin zgjedhjet në Elbasan…

25.04.2021 - 07:32

Presidenti i Republikës Ilir Meta do të jetë aktiv gjatë gjithë procesit zgjedhor.

Burime nga Presidenca bënë me dije se këshilltaret e Presidentit të Republikës do të zbresin në terren në tre nga qarqet më të përfolura.

Ata do të ndjekin zgjedhjet në Qarqet Elbasan, Durrës dhe Vlorë. Mësohet se këshilltarët janë pajisur me autorizimin e KQZ si vëzhgues.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN