MENU
klinika

Lodhen numëruesit

Ndërpritet procesi në KAZA 13 në Lezhë. Ja kur pritet të rifillojë

26.04.2021 - 07:30

Në KAZA 13 në Lezhë është ndërprerë numërimi. Shkak është bërë lodhja e numëruesve, të cilët kanë kërkuar që të shtyjnë procesin për në orën 12:00.

Ndërkohë sipas të dhënave të deritanishme nga KQZ në Lezhë kryeson Partia Demokratike me 7484 vota, PS renditet e dyta me 6894 vota dhe LSI me 1278 vota.

Ndërsa në rang vendit, sipas KQZ Partia Socialiste ka marrë 50.07% të votave, PD 38.31% të votave dhe LSI e treta me 7.04%.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Socialistët kryesojnë nga Dibra deri në Vlorë

Shkodra, Kukësi dhe Lezha; tre qarqet veriore mbajnë blu hartën


Mbyllja më e madhe e bizneseve më 2020

Pandemia godet fort Shkodrën

Të pajisura me teste të shpejta kundër Covid

Sezoni turistik/ Hapen sot 29 qendra shëndetësore

I dënuar për trafik ndërkombëtar droge

SPAK kërkon konfiskimin e pasurive të Bledar Seferit