MENU
klinika

Automjeti del nga rruga në Divjakë

Ndërron jetë pasagjerja 19-vjeçare, e fejuara e drejtuesit

15.04.2021 - 11:09

Një aksident me vdekje ka ndodhur ditën e sotme në Divjakë. Një 19-vjeçare me emrin Elsa Meçi ka ndërruar jetë pasi automjetit tip ‘’Audi’’ duke shkuar për në plazh ka dalë nga rruag.

Pasagjerja Elsa Meçi, nuk i ka mbijetuar plagëve kurse janë dëmtuar drejtuesi i mjetit, Vilson Hoxha dhe pasagjeri tjetër i paidentifikuar.

Mësohet se viktima është e fejuara e drejtuesit të mjetit.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Divjakë

Informacion paraprak

Sot rreth orës 10:25, në rrugës nga Divjaka për në plazh, automjeti tip “Audi“, me drejtues shtetasin V. H., 25 vjeç, banues në Divjakë, ka dalë nga rruga, ku për pasojë ka ndërruar jetë pasagjerja në mjet, shtetasja E. M., 19 vjeçe, banuese në Zharrnec, si edhe janë dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri ende i paidentifikuar, të cilët ndodhen në spitalin e Lushnjes nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Po hajdutët e PD-LSI për çfarë duan pushtetin?"

Braçe publikon video nga Divjaka: Në punë për njerëzit!


Gati për kalimin e banorëve

Pas 10 ditëve, ndërtohet ura e Darzezës

Ndalohet dhe i bëhet kontroll: Kishte drogë me vete

28 vjeçari me “Benz” nuk i bindet urdhrit të Shqiponjave

Bie në pranga 47-vjeçari në Kakavijë

U shpall në kërkim pas operacionit anti-drogë në Nikël

Një prej inxhinierëve kryesorë të Vlorës para ‘90

Ndahet nga jeta në moshën 70 vjeçare biznesmeni i ndërtimit