MENU
klinika

Si janë rezultatet?

Në Has procesi drejt fundit/ Tropojë dhe Kukës prin…

26.04.2021 - 09:06

Procesi i numërimit të votave vijon me ritme normale ne disa qarqe.

Kështu në Has procesi ka ecur me ritme të larta , ndërsa shifrat tregojnë se:

Has: 25 nga 28 vendvotime
PD 64% apo 4200 vota
PS 35 % apo 2300 vota

Tropoje: 25 nga 40 vendvotime
PD: 66% apo 4200 vota
PS: 32% apo 2000 vota

Kukës: 31 prej 73
PD 59% apo 3651
PS 38% apo 2365

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNMbyllja më e madhe e bizneseve më 2020

Pandemia godet fort Shkodrën

Të pajisura me teste të shpejta kundër Covid

Sezoni turistik/ Hapen sot 29 qendra shëndetësore

I dënuar për trafik ndërkombëtar droge

SPAK kërkon konfiskimin e pasurive të Bledar Seferit