MENU
klinika

Dyshohet për infektim me Covid-19

Largohet komisioneri i votimit në Vlorë

25.04.2021 - 06:54

Shqipëria sot voton për të zgjedhur se kush do e qeverisë në 4 vitet e ardhshme.

Mësohet se në Vlorë, në një qendër votimi pranë universitetit, një prej komisionerëve është larguar sepse e ëma i ka kërkuar të ikë se është me Covid-19.

Anëtarët e tjerë i kanë kërkuar kryerjen e tamponit dhe të kthehet nëse nëse rezulton negativ. Komisioneri është përfaqësues i LSI-së.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNVrau kushëririn me armë gjahu pas sherrit për tokën

Gjykata jep vendimin për Kastriot Hasallën

Subashi jep lajmin e mirë për qytetarët

Merr fund emergjenca mjedisore në Fier

Ja si pritet të jenë temperaturat përgjatë gushtit!

Sot termometri shënon 41 gradë në qarkun e Beratit

Zjarri i Karaburunit po i drejtohet banesave

Situatë alarmante në Dukat-Fushë

“Ferri” rikthehet në dielën

Temperaturat sot dhe nesër ulen me dy gradë