MENU
klinika

165 efektivë vaksinohen sot

Nis vaksinimi i policëve edhe në Kukës

03.04.2021 - 09:31

Paralelisht me Tiranën, ka nisur vaksinimi i efektivëve të policisë edhe në Kukës.

Ditën e sotme e marrin vaksinën e COVID-19 165 efektivë të komisariatit Kukës dhe 22 efektivë të policisë bashkisë.

Në Kukës deri më tani janë bërë mbi 2600 vaksina nga kalendari kombëtar i vaksinimit, ku 500 prej të vaksinuarve janë bluza të bardha të Kosovës.  

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNAutorët u kujdesën të “anashkalonin”…

Shpërthim eksplozivi mobilierisë së biznesmenit nga Dibra

"Dëmi arrin në vlerën e 200 mijë lekëve të reja"

E gjithë Shkodra pa ujë

U kap duke ndërtuar pa leje te “Rana e Hedhun”

Ringriti objektin e prishur, në pranga 36-vjeçari

Mes gjelbërimit dhe qetësisë

Rama publikon videon nga alpet shqiptare