MENU
klinika

Qarku Fier

PS fiton bindshëm, PD merr 6 mandate

27.04.2021 - 08:54

PS ka arritur të marrë 9 mandate në Fier, duke siguruar fitoren.

Pas PS, vjen PD me 6 mandate dhe LSI 1.

Rezultatet

Partia
Vota
Perqindja
Mandate

PS
91,030 52.82% 9

PD-AN
64,065 37.18% 6

LSI
12,197 7.08% 1

PLDSH
1,364 0.79% 0

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNSubashi jep lajmin e mirë për qytetarët

Merr fund emergjenca mjedisore në Fier

Ja si pritet të jenë temperaturat përgjatë gushtit!

Sot termometri shënon 41 gradë në qarkun e Beratit

Zjarri i Karaburunit po i drejtohet banesave

Situatë alarmante në Dukat-Fushë

“Ferri” rikthehet në dielën

Temperaturat sot dhe nesër ulen me dy gradë