MENU
klinika

Aeroporti i Kukësit hapet për pak ditë

Rama: Çunat e Londrës bëhuni gati se…

11.04.2021 - 09:23

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto nga Aeroporti i Kukësit.

Krahas fotos, Rama lajmëron çunat e Kukësit që janë në Londër që të bëhen gati pasi do të vijnë në Shqipëri për çështje ditësh dhe se nuk bëhet më fjalë për punë muajsh.

“O çunat e Londrës bohuni gati se so mo pun mujsh”, shkruan Rama krahas fotos.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNTentoi të kryente marrëdhënie seksuale me një të mitur

SHÇBA ndalon oficerin e policisë në Lezhë

Ishte renditur i 11-ti në listën e PD-së

Jep dorëheqjen nënkryetari i bashkisë Shkodër Arben Gjuraj

Ankohen banorët: Situata është e tillë prej…

Rrezikon bllokimin rruga Lezhë-Vau i Dejës

“Rinumërim të votave në disa qarqe”

Ivi Kaso: Zonat më problematike në zgjedhjet e 25 prillit