MENU
klinika

"U bë realitet ëndrra shumëvjeçare e komunitetit!"

Rama publikon videon nga materniteti i Lezhës

18.04.2021 - 10:37

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale një video, të transformimit të maternitetit të Lezhës.

Mbi foton e publikuar, ku shihet dhe investimi i bërë nga qeveria, Rama shkruan se u kalua nga errësira në dritë, e u bë realitet një nevojë e kthyer në ëndrrën shumëvjeçare të komunitetit.

Postimi i plotë:

Nga errësira në dritë
U bë realitet një nevojë e kthyer në ëndrrën shumëvjeçare të komunitetit

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“3500 apartamente për 11 mijë banorë”

Rama inspekton punimet në kantierin e 5 Majit: Brenda një viti…