MENU
klinika

Sa të bukura!

Arbenita publikon foton e ëmbël me vajzën

02.05.2021 - 09:41

Çifti i famshëm Arbenita dhe Fero janë bërë prindër për herë të parë këtë viti. Lajmin e konfirmoi fillimisht vetë modelja e cila u shfaq me vogëlushen në krahë. Çdo gjë erdhi surprizë për të gjithë ndjekësit e çiftit pasi ata zbuluan pak muaj më parë se kishin kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë pas disa vitesh lidhje.

Që në këtë çast lindën dhe aludimet e para se Arbenita mund të ishte shtatzënë. “Iconstyle” publikoi i pari shtatzaninë e Arbentiës, me fustanin e kuq që kurorëzoi martesën. Spekulimet që mund të bëheshin prindër i konfirmoi dhe vetë Arbenita duke postuar një foto me barkun e rrumbullakosur.

Ditën e sotme, Arbenita “sheqerosi” rrjetin social Instagram, me një foto bashkë me vajzën, të cilat duken shumë të lumtura pranë njëra – tjetrës. Në foton e postuar modelja shkruan “E imja” bashkë me një ikonë dashurie, si për të konfirmuar se vogëlushja është dashuria e saj më e madhe.

Emri i vogëlushes së modeles dhe Feros është Nina por akoma nuk e kemi zbuluar portretin e saj, pasi çifti në çdo rast e ka mbuluar fytyrën e vajzës me një ikonë zemre.

Lidhja e dashurisë së Arbenitës dhe Feros është një ndër më të përfolurat pasi shpesh kanë “plasur” skandale rreth marrëdhënies së tyre por gjithmonë dashuria triumfon.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN