MENU
klinika

Teoria e çuditshme që po qarkullon në rrjet

“Bennifer” mund të jetë një gënjeshtër…

14.05.2021 - 06:48

Ditët e fundit, mediat e huaja “ziejnë” për romancën më të re të Jennifer Lopez vetëm një muaj pas ndarjes nga Alex Rodriguez. Këngëtarja është parë shpeshherë nën shoqërinë e aktorit, Ben Affleck, duke nxitur thashethemet se dyshja, të cilët kanë qenë të fejuar në 2002 dhe u ndanë në 2004, janë rikthyer së bashku.

Përsëri apo thjesht për shfaqje? Bashkimi i raportuar midis ish-ëve të Hollywood-it Ben Affleck dhe Jennifer Lopez e ka lënë botën në treg të biznesit në shok - por a ka më shumë histori? Piktura së bashku në 27 korrik 2003, në Los Angeles

Dyshja u fotografuan në një vendpushim luksoz skish në Montana, ku aktori ka një shtëpi. Burime kanë pohuar për “E! News” se ata kaluan një javë vetëm me njëri-tjetrin. Rodriguez ndihet i shokuar nga ish e fejuara, pasi është hedhur në krahët e tjetrit vetëm pak javë pasi i dhanë fund fejesës 2 vjeçare.

Por së fundmi, një teori po qarkullon në rrjet që hedh dyshime ndaj “Bennifer”. Prezantuesja Em Rusciano ka ndarë një teori konspirative, që sipas së cilës, tregon se “Bennifer” në fakt është një marifet publiciteti. Ajo lexoi një mesazh që kishte marrë në Instagram nga një person ku thuhej: “Unë kam një lidhje shumë të ngushtë familjare me dikë në kampin e J.Lo.”

Pretendimet: Em tha në podcastin e saj se një dëgjues që e njeh 'dikë në kampin e J.Lo' e kishte hedhur poshtë romancën e re si një përbërje e krijuar për ta bërë J.Lo të dukej 'e nxehtë dhe e dëshirueshme' pas thashethemeve ish Alex i saj Rodriguez (djathtas ) kishte qenë i pabesë. Të dy kanë mohuar akuzat

Ne kemi qeshur me lot për këtë histori, dhe jemi të shokuar për faktin se njerëzit po e besojnë këtë. Është një budallallëk“. Burimi pretendon se kjo romancë e përfolur është një “makineri hollivudiane që po bëhet për të ndryshuar narrativën”, për të treguar se Lopez është akoma e dëshirueshme pas thashethemeve se Alex Rodriguez nuk ka qenë besnik ndaj saj.

Pals apo diçka më shumë? Kohët e fundit J.Lo dhe Ben (në foto) u panë në një ikje në një vendpushim luksoz skish në Montana, ku aktori kuptohet se zotëron një shtëpi shtëpie

“Nxirr ndonjë foto pa u zhveshur”

Rina i jep përgjigjen epike komentit të ndjekësit

Ajo ka të tjera “plane” me të dashurin e ri

Kanye West i vendosur të rikthejë Kim Kardashian, por…

“Nëse të pyesin a je i lidhur çfarë do thuash?”

Donaldi jep një përgjigje pas situatës së krijuar me Beatrix

"Unë zgjedh buzëqeshjen si petkun më të mirë të jetës!"

Dafina Zeqiri i jep një mesazh të fortë Adriana Matoshit