MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 17 maj 2021

17.05.2021 - 06:00

Monedha e eurozonës, shitet sot me 123.1 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 101.7 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 142.8 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 84 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 112.3 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.93 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNRama: Destinacion interesi për emrat më të mëdhenj

Shpallet ankandi për ngritjen e parqeve eolike

Çfarë tregon vëzhgimi i Bankës së Austrisë?

Rritje e fenomenit në 2020, 34% e shqiptarëve mbajnë euro në cash

Nga Russian Today/ Dritë në fund të tunelit për arin e zi?

Kërkesa për naftë po rritet…po çmimi?

Nga The Economist/ Një paqartësi e mençur!

Pse Kina është kaq e qetë për monedhën e saj