MENU
klinika

“Profesori” jep lamtumirën

Çfarë do të ndodhë me “La Casa De Papel”?

07.05.2021 - 09:04

Të gjithë me zor po presim sezonin e pestë të “La Casa De PApel”. Katër sezonet e para të serialit më të famshëm kanë qenë “bombë” dhe kanë thyer rekord shikueshmerie në të gjithë botën.

Mirëpo, tani kur të gjithë mezi presin të shohin se çfarë ka planifikuar “mendja e profesorit”, ai i jep lamumirën serialit.

Alvaro Morte, i cili luan në serial rolin e Profesorit, përmes një video ka falenderuar të gjithë ata që e kanë mbështetur në këto pesë sezonë të serialit.

166548854 131646095584826 3807080081749069471 n

“Duke xhiruar për herë të fundit në setin e La Casa de Papel. Fjalët janë të pakta. Jam mirënjohës ndaj gjithkujt,  fansave të parët sigurisht, dhe gjithë skuadrës së Vancouver dhe Netflix. Edhe ndaj teje, i dashur Profesor. Do më mungojë shumë koha e bukur që kam kaluar këtu. Faleminderit”, ka shkruar Alvaro në postim duke ngritur shumë pikëpyetje te ndjekësit.

Pas kësaj video të gjithë fansat kanë filluar të dyshojnë se ky mund të jetë sezoni i fundit i serialit ose Profesori do të largohet.

Kjo foto po i entuzizmon të gjithë

Dua Lipa së shpejti në Tiranë?

Me ceremoni të reduktuar për të dytin vit radhazi

Mbretëresha Elizabeta II feston ditëlindjen e 95-të

Pas kaq vitesh ribashkim për episode të reja

Vjen fotoja e parë e 3 vajzave të serialit të famshëm

Brenda pak ditësh ajo feston 2 muaj jetë

Kur vjen puna tek Nina mami Arbenita nuk toleron askënd

Reagon për herë të parë Aleksandër Gjoka

Gjykata e la në arrest shtëpie pas aksidentit