MENU
klinika

Më në fund

Elvana Gjata rikthehet pas 3 vitesh në një studio televizive

01.05.2021 - 11:11

Më në fund Elvana Gjata do rikthehet në televizion, për të dhënë një intervistë të cilën kemi kohë që e presim. Këngëtarja është e ftuar në emisionin “Soirée” me Jonida Shehun ku do flasë rreth albumit të saj të fundit.

“Çelu” do vijë në një koncept dhe version krejtësisht ndryshe dhe që nuk e kemi parë ndonjëherë në një studio televizive, teksa Elvana pritet të performojë live të shtata këngët.

Në emision nuk do të mungojnë njerëzit e saj më të afërt, si dhe bashkëpunëtorët më të mirë të saj. Spektakli dhe surprizat janë të garantuara teksa neve na mbetet të presim ditën e shtunë.

Në 16 prill, Elvana u rikthye me “Çelu”, një mini-albumin që përmban 7 këngë, i cili ka marrë pëlqimet e padiskutueshme të publikut. “Çelu” synon që të çelë shpirtin e vetë këngëtares fillmisht, por edhe të të gjithë shqiptarëve që kohët e fundit kanë përjetuar një situatë aspak të lehtë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


3.500 persona do lejohen të hyjnë në arenë

Detaje/ Si do të zhvillohet Eurovisioni?


Një nga favoritet për të fituar DWTS

Elhaida Dani zbulon si do t’i shpenzojë 50 mijë eurot

Në garë për drejtor të Teatrit Kombëtar

Rez Veleshnja sulmon Altin Bashën, ka një thirrje për Ramën!

"Mendjemadhe, tu afruam dhe ti..."

Ndjekëset ‘kryqëzojnë’ Arbana Osmanin

Rikthehet në skenë pas arrestimit të bujshëm

Elsa Lila ka një mesazh pak ditë para “Festivalit të Këngës”

"Mos i fusni të gjithë burrat në një thes"

Getinjo ka një mesazh pas vrasjes së gruas shtatzënë në Kosovë