MENU
klinika

trupi i pajetë u pikas nga peshkatarët

Gjendet i mbytur një 56-vjeçar në Porto Romano

09.05.2021 - 09:37

Një 56-vjeçar është gjetur i mbytur në Porto Romano. Trupi i pajetë u pikas në orën 07:35 nga peshkatarët e kësaj zone.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet B. B.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Vaksinimi ndikon në fluksin e turizmit!"

Vlorë, janë vaksinuar rreth 40 mijë qytetarë