MENU
klinika

Ishte renditur i 11-ti në listën e PD-së

Jep dorëheqjen nënkryetari i bashkisë Shkodër Arben Gjuraj

04.05.2021 - 09:48

Kandidoi për deputet në radhët e PD-së duke qene i 11-ti në listë, jep dorëheqjen nga detyra e nënkryetarit të bashkisë Shkodër Arben Gjuraj.

“Kam vendosur të mos vazhdoj me detyren e numrit dy të bashkisë” thotë Gjuraj i kontaktuar nga Ora News.

Ai ka dorezuar letrën e dorëheqjes në zyrën e protokollit të bashkisë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Mesazhi nga Berlini: Pa zgjidhje krize s'ka negociata

Basha: Sot si kreu i opozitës, nesër si i qeverisë


terreni i thyer vështirëson ndërhyrjen nga toka

Vatër e madhe zjarri në malet e Bulsharës

Klosi: Aventureske të programosh situatën e COVID-it

“Unum Festival 2021” tenton të rikthehet sërish në Shëngjin

Në spital bashkëshorti, fëmija i mitur dhe vjehrra

Aksidenti tragjik në Lezhë, ndërron jetë infermierja